تبلیغات

ادای احترام عزت الهی به قربانیان سن پترزبورگ

ادای احترام عزت الهی به قربانیان سن پترزبورگ

سعید عزت الهی بازیکن فوتبال کشورمان که در روسیه توپ میزند در محل یادبود قربانیان تروریستی سن پترزبورگ روسیه حاضر شد و با اهدای گل به این قربانیان عملیات تروریستی داعش ادای احترام کرد.

یکی از شبکه‌های ورزشی روسیه به نام اسپورت روسیه، گزارش کرد که سعید عزت الهی ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال آنژی روسیه به همراه رئیس و اعضای تیم آنژی روسیه و  کادر فنی این تیم در محل یادمان قربانیان انفجارهای تروریستی  در متروی سن‌پترزبورگ روسیه حاضر شدند و با قرار دادن تاج گل و دسته‌های گل به این قربانیان ادای احترام کردند.
طی سفری که تیم آنژی برای برگزاری بازی هفته بیست‌ودوم لیگ برتر روسیه مقابل زنیت به سن‌پترزبورگ داشت از فرصت پیش آمده استفاده کرده و به محل یادمان این قربانیان تروریستی رفتند و با خانواده قربانیان ابراز همدردی کردند.

همنینطور این باشگاه با جمع آوری مقداری پول از کادر فنی و اعضای تیم و بازیکنان به خانواده این قربانیان کمک مالی کردند تا بتوانند با کمک کردن به آنها در همدردی با این خانوادههای داغدار شریک باشند. 

در عملیات تروریستی سن پترزبورگ روسیه تعداد ۱۴ نفر کشته و ۴۹ نفر زخمی شدند هنوز تدابیر امنیتی شدیدی در متروها و اماکن عمومی سن پترزبورگ حاکم است و نیروهای امنیتی به حالت آماده باش هستند.

ادای احترام عزت الهی به قربانیان سن پترزبورگ ادای حترام عزت الهی به قربانیان سن پترزبورگسعید عزت الهی در محل یادمان قربانیان سن پترزبورگ ادای حترام عزت الهی به قربانیان سن پترزبورگعزت الهی به قربانیان سن پترزبورگ ادای حترام کرد ادای احترام سعید عزت الهی به قربانیان سن پترزبورگ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار