تبلیغات

بارسلونا اگر ال‌کلاسیکو را ببازد با قهرمانی در لالیگا خداحافظی کند

شوستر از احتمال تقابل دوباره تیم های مادریدی در دیدار نهایی لیگ قهرمانان و همچنین ال کلاسیکوی پیش رو گفته است.

برند شوستر سرمربی آلمانی پیشین رئال مادرید می گوید که طرفداران اتلتیکو مادرید ترجیه می دهند که در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان از گردونه رقابت ها کنار بروند، تا این که بار دیگر شاهد شکست خود برابر تیم همشهری باشند.
روخی بلانکوس طی سه سال گذشته دو بار در دیدار نهایی لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید شکست خورده است و اینک شوستر که روزگاری برای اتلتیکو مادرید بازی می کرد از احتمال رویارویی این دو تیم در مرحله نیمه نهایی می گوید.
گفتنی است که فردا جمعه، 1 اردیبهشت 1395 و رأس ساعت 14:30 در نیون سوییس، مراسم قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد.
برخی از دوستان اتلتیکویی ام به من گفته اند که ترجیه می دهند در مرحله نیمه نهایی حذف شوند تا این که بخواهند در فینالی دیگر برابر رئال مادرید بازنده باشند. ولی به عقیده من ما در نیمه نهایی شاهد یک شهرآورد خواهیم بود. ترکیب رئال مادرید پهنای بیشتری دارد و این شاخص در فصلی بلند، حائز اهمیت است. داشتن بهترین ترکیب همیشه تضمین کننده نتیجه گیری شما نیست، ولی زیدان می داند که چگونه بهترین بازده را از بازیکنانش بگیرد. آن ها برابر بایرن مونیخ عالی بازی کردند و شایسته حضور در نیمه نهایی هستند.
پیش از دور بعدی بازی های اروپایی، یکشنبه هفته پیش رو رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو و از سری بازی های لالیگا میزبان بارسلونا خواهد بود. شوستر در مورد ال کلاسیکو عنوان کرد:
اگر بارسلونا شکست بخورد، سپس می تواند با لالیگا خداحافظی کند. بارسلونا با زمینه حذف از لیگ قهرمانان پا به این بازی می گذارد ولی این حس تا لحظه ای که وارد زمین بازی شوند همراه شان خواهد بود. با این حال در سانتیاگو برنابئو، این رئال مادرید است که مدعی است. غیبت نیمار عنصر بسیار مهمی است و من مطمئنم که بارسلونا غیبت وی را حس خواهد کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار