تبلیغات

متلک یک چهره اصولگرا به برادر روحانی +عکس

متلک یک چهره اصولگرا به برادر روحانی

رئیس جمهور کره جنوبی که به دلیل فساد ملی برکنار شده بود امروز توسط دادگاه و نیروهای امنیتی به جرم رشوه گرفتن و سوء استفاده کردن از موقعیت سیاسی و همدستی با یکی از دوستانش دستگیر و روانه زندان شد.

در پی بازداشت رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی امروز الیاس نادران یکی از چهرهای اصولگرا به حسن روحانی و برادرش حسین فریدون طعنه زد و پست زیر را به اشتراک گذاشت.

متلک یک چهره اصولگرا به برادر روحانی

متلک یک چهره اصولگرا به برادر روحانی

اتهام حسین فریدون چیست؟

یکی از اتهامات عجیب حسین فریدون تقلید صدای برادرش حسن روحانی است که گفته شده حسین فریدون با صدای حسن روحانی تماس‌هایی با مراکز اقتصادی در راستای ترخیص کالاهای غیر‌مجاز اقدام کرده و از آنها خواسته تا جلوی واردات این کالاها را نگیرند.

یکی دیگر از اتهامات برادر حسین روحانی بحث حقوق‌های نجومی است که به گفته خبرگزاری دانشجو نماینده مردم مشهد و کلات عنوان کرده است بعد از تحثیث درباره حقوق های نجومی به سرمنشأ این موضوع رسیدیم. یک کانون در نهاد ریاست‌جمهوری این مسائل را مدیریت می‌کند. آقای حسین فریدون شخص برجسته این کانون است.

حسین فریدون، دستیار ارشد رئیس جمهور کشورمان است.

لازم به ذکر است که نام خانوادگی حسین روحانی قبلاً فریدون بوده است که بعداً نام خانوادگی خود را عوض کرده است. علتش را اینجا کلیک کنید بخوانید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار